تبلیغات
اخبار روز فوتبال ایران - صالح: طالب‌لو نتواند رضایتنامه بگیرد، به گزینه‌های دیگر فكر خواهیم كرد.
 
اخبار روز فوتبال ایران
:::به روزترین اخبار فوتبالی ایران را با ما تجربه کنید:::
سرمربی سایپا گفت: طالب‌لو برای حضور در تیم ما باید از استقلال رضایت‌نامه بگیرد و در صورت تحقق نیافتن این موضوع به گزینه‌های فکر خواهیم کرد.
مجید صالح در گفت‌وگو در مورد وضعیت اردوی سایپا در اردبیل گفت: اردوی بسیار خوبی در منطقه نیر در 17 کیلومتری سرعین اردبیل برگزار کردیم. روزی سه نوبت در این زمین چمن مطلوب این شهر تمرین می‌کردیم. ساعت 7:30، ساعت 11 و 18 زمان‌هایی بود که ما تمرین می‌کردیم. باید از مسئولان ورزشی این منطقه تشکر کنم که این زمین چمن را به طور کامل در اختیار ما قرار دادند. برنامه‌های فرهنگی نیز در اردو داشتیم مانند بازدید از مناطق دیدنی اردبیل، دیدار با خانواده شهدای نیر که این کارهای فرهنگی نیز بسیار خوب بود.

سرمربی سایپا در مورد اینکه باشگاه توانسته بازیکنان مورد نظرش را جذب کند یا نه گفت: تا آخر هفته آینده 95 درصد تیم سایپا تکمیل می‌شود و تقریبا تمامی بازیکنان مدنظرمان را جذب کرده‌ایم. من محمد منصوری و پیروز قربانی از مس کرمان را می‌خواستم که جذب شدند. اسحاق سبحانی را هم از مس سرچشمه گرفتیم و یک هافبک دفاعی هم می‌خواهم که به خدمت خواهیم گرفت.

صالح در مورد وضعیت وحید طالب‌لو با سایپا گفت: طالب‌لو باید از باشگاه استقلال رضایت‌نامه‌اش را دریافت کند تا به سایپا بیاید. اگر او نتوانست رضایت‌نامه بگیرد در آن صورت به گزینه دیگری فکر خواهیم کرد اما با توجه به حساسیت‌ پست دروازه‌بانی در لیگ برتر ترجیح می‌دهم پس از نهایی شدن جذب دروازه‌بان در مورد آن صحبت کنم.

سرمربی سایپا در مورد وضعیت کریم انصاری‌فرد و مذاکره با استقلال و پرسپولیس، گفت: قرار است انصاری‌فرد بعد از اردوی تیم ملی در اتریش تصمیم نهایی خود را بگیرد اینکه او کدام تیم را انتخاب کند به تصمیم شخصی‌ خودش بستگی دارد. با این حال مطمئنم مدیریت باشگاه سایپا تلاش می‌کند این بازیکن را در مجموعه خودمان نگه دارد.
نوع مطلب : اخبار نقل و انتقالات، اخبار سایپا، 
برچسب ها :